Rüyada Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir? - Patigil
img
Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi sevmek, birden fazla anlam taşıyan ve çok farklı şekillerde yorumlanabilen bir durumdur. Kediler, gerek evimizin gerekse de yaşadığımız gezegenin en sevimli canlıları arasında yer almaktadır. Bu canlılar ile zaman geçirmek ve onlara yardımcı olmak size de ruhsal açıdan iyi gelecektir.

Kediler, insanların yaşam alanlarında yer aldıklarından dolayı zaman zaman rüyalarımıza da dahil olabilirler. Herkes kediler ile ilgili rüya görebilir ve bu rüyaların yorumlarını merak edebilir. Evinizde ya da sokakta gördüğünüz bu canlılar rüyanıza çok farklı şekillerde de dahil olabilirler. Biz de bu yaygın görülen rüyalardan yola çıkarak rüyada kedi sevmek ne anlama gelir araştırmak istedik.

Rüyada Kedi Sevmek Hangi Anlamlara Gelir?

Rüyanızda bir kediyi seviyorsanız bunun anlamı genellikle oldukça olumludur. Özellikle de hayırlı bir haber bekleyen kişilerin bu tip rüyalara dikkat etmeleri gerekmektedir. Kedi sevmek, çoğu zaman müjdeli bir haber alınacağı yönünde yorumlanmaktadır. Bu konuda en yaygın görüş ise kedi sevmenin evlilik habercisi olduğu yönündeki görüştür.

Rüyanızda kedi seviyorsanız uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz bir durum ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş ya da sosya hayatta da hiç beklemediğiniz müjdeli haberleri bu rüyadan sonra almanız mümkündür. Kedi sevmek, hamilelik haberi ile de yorumlanabilmektedir.

Bu tip rüyalarda görülen kedinin fiziksel özellikleri de rüyanın yorumlarına farklılık katabilir. Bu yüzden biz de rüyada kedi sevmek üzerine getirilen en popüler yorumları derlemek istedik.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyada kedi yavrusu sevmek, rüyayı gören kişinin kişiliği ile alakalı olarak yorumlanır. Böyle bir rüya gören kişilerin merhametli ve sevecen olduğu kanısı ortaya çıkar. Yavru bir kediye rüyasında kucak açmış olan kişiler genellikle iyilik timsali biri olarak tasvir edilir. Böyle bir rüyayı sık sık görmek de kişinin yumuşak kalpli ve dünyadaki her canlıya değer verdiğini gösteren bir işarettir.

Aynı zamanda yavru kedi sevmenin hiç beklenmeyen bir yerden gelen müjdeli haberle de ilişkisi vardır. Böyle bir rüyanın neticesinde ailenizin uzak bir kesiminden size kalmış olan bir miras haberini alabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, rüyadaki kedinin fiziksel özellikleri ile de değişik şekillerde yorumlanabilir. Beyaz kedi sevmenin yorumları arasında genellikle evlilik müjdesi ön plana çıkmaktadır. Böyle bir rüya gören kişi ya  kendisi için ya da çok sevdiği biri için müjdeli bir haber alabilir.


Bunların yanı sıra beyaz kedi sevmenin dini açıdan da oldukça önemli olduğu vurgulanmıştır. Rüyasında beyaz renkli bir kedi seven kişinin Allah yolunda her zaman inançlı kalacağı düşünülmektedir. Bu kişiler, iyiliksever ve her zaman Allah katında değer görecek kişiler olarak da tanımlanmaktadır.

Rüyada Siyah Kedi Sevmek

Rüyada kara kedi sevmek, birden fazla anlam taşıyan ve farklı şekillerde yorumlanan bir durumdur. Buna göre rüyada siyah kedi seven kişiler üç farklı durum ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Kara kedi sevmek, çoğunlukla borçlardan kurtulmak anlamını taşımaktadır. Böyle bir rüya gören kişiler, uzun zamandır çektikleri maddi zorluklara veda edebilirler. Aniden gelen bir miras ya da para haberi sayesinde bu kişilerin tüm borçlarının kapanması mümkün olabilir. Siyah kedi sevmek, bu açıdan her zaman hayırlı sonuçlar doğuran bir rüya olarak tanımlanmaktadır.

Kara kedi sevmenin bir diğer yorumu da kişinin ona yardım edecek insanlar ile tanışması olasılığıdır. Bu rüyayı gören kişiler, hiç beklemedikleri bir zamanda kendilerine yardım eden yeni yüzler ile tanışma fırsatı bulabilirler. Bu yeni kişiler sayesinde pek çok dertten kurtulunması da mümkün olacaktır.

Kara kedi sevmenin son yorumu olarak da rüyayı gören kişinin iş hayatında güzel bir başarı yakalayacağı dile getirilmektedir. Yine ani gelişen bir durum sayesinde kişinin iş yerindeki problemlerden kurtulması mümkün olabilir. Uzun zamandır beklenen terfi ya da zam haberi de bu rüya sonunda müjdelenebilir.

Rüyada Kucakta Kedi Sevmek

Rüyada kedi görmek sevmek, kedinin konumuna göre de farklı anlamlar içerebilir. Buna göre kucakta kedi sevmek zor durumlardan kısa sürede kurtulanacağıan işarettir. Kişinin uzun zamandır içinde bulunduğu zorluklar arkadaş ya da aile desteği sayesinde son bulacaktır. Özellikle de maddi konularda çekilen sıkıntılar için geçerli olan bu yorumda refaha ermeniz müjdelenmektedir.

Kucaktaki kediyi severken öpmek de her zaman hayırlı haberlerin müjdesi olarak yorumlanır. Böyle bir rüyadan sonra iyiliksever kişiler ile tanışabilir ve kendinize yeni bir hayat kurabilirsiniz. Bu tip rüyalar, çoğu zaman evlilik ya da bebek haberi olarak da nitelik kazanabilir.

Rüyada Şişman Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek üzerine yapılan yorumlarda şişman kedi sevmenin de farklı yorumları bulunuyor. Şişman kedi sevmek, iş hayatında alınacak olan önemli kararları temsil ediyor. Böyle bir rüya gördükten kısa bir süre sonra iş yerinden terfi alabilir ya da aylık kazancınıza zam talep edebilirsiniz.

Şişman kedi sevmek, yeni iş için atılan önemli adımları da temsil eden bir rüya çeşididir. Özellikle de iş yerinde mutsuz olan kişilerin yeni bir iş için radikal adımlar atması mümkün olabilir. Aynı zamanda uzun zamandır kendi işini kurmak isteyen kişilerin de bu rüyadan sonra mantıklı adımlar atacağı söylenmektedir.

Rüyada kedi sevmek, kedinin tüylerine göre de yorumlanabilir. Şişman ve çok tüylü kedi sevmenin anlamları arasında mutluluk müjdesi başı çekmektedir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır aradığı mutluluğu yakalayacağı ve müjdeli haberler alacağı bu rüyanın başlıca yorumları arasındadır. Rüyada kedi sevmek, her zaman hayırlı haberlerin müjdecisi olmuştur. Tüylü ve şişman kedi sevmek de bu müjdeli haberlerin çifter çifter geleceğini delalet eder.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.