Satılık Kedi Sahiplendirme İlanları - Patigil

Kedi

Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz ...

Hiçbir meblağ ödemeden kedi sahiplendirme hizmetinden faydalanmanız hayal değil. Petshop gibi dükkanların aksine patigil.com adresinden ücretsiz kedi sahiplendirme fırsatlarını görebilirsiniz. Yaşadığınız kente en yakın lokasyonlarda bulunan ve sizin sıcaklığınızı bekleyen kedileri tek bir tık ile bulabilirsiniz. 
Platforma istenilen özelliklerdeki kedi türlerini aratarak da yavru kedi sahiplenme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aradığınız yaş aralığında, cinsiyette ve türdeki kedileri kısa sürede bulabilirsiniz. Gelin, bu sevimli hizmetin detaylarına daha da yakından bakalım.

Ücretsiz Kedi Sahiplendirme

Hayvan dostlarımız bize kimi zaman büyük oranda ihtiyaç duymaktadırlar. Onlara yuva açmak ve sıcacık bir ortam oluşturmak belki de yapacağınız en faydalı şeyler arasında olacaktır. Biz de satın alma sahiplen ilkesinden yola çıkarak evcil kediler için özel bir platform oluşturmak istedik. Bu platformda tamamen ücretsiz bir şekilde ilanı bulunan kedileri istediğiniz zaman sahiplenme şansına sahipsiniz. 
Kedi sahiplendirme hizmeti, hiçbir şekilde kar amacı gütmeden yapılan bir hizmettir. Bu hizmetin en büyük amacı minik hayvan dostlarımız için uygun yuvanın bulunmasıdır. Hem sizler hem de sokaklarda yaşam savaşı veren kediler için siz de sitemizdeki ilanlara göz atabilirsiniz.

Yavru Kedi Sahiplenme Platformu

Siz de annesinden ayrılmış ya da sütten kesilmiş olan yavru kedilere sıcak yuvanızı açmak istemez misiniz? Yavru kedi sahiplenme platformu ile herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmadan minik yavrulara kucak açabilirsiniz. Üstelik sahipleneceğiniz yavrunun cinsiyetini ve cinsini de siz seçebilirsiniz.
Patigil ailesi olarak sokaklara atılmak zorunda kalan pek çok yavru kediye sahiplendirme hizmeti sunuyoruz. Bunu yaparken de onlara yuva açan iyi kalpli insanlardan herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Kedi sahiplendirme ilkelerine uygun hem hayvan dostlarınızın hem de sizin haklarınızı savunan bu platforma siz de başvurabilirsiniz. 
Size arkadaşlık edecek ve bir ömür boyu yanınızdan ayrılmayacak yavru kediler için uygun ilanları platformumuzda bulabilirsiniz. Sizin tercihlerinize uygun ve yuva arayan pek çok yavru sistemimizdeki ilanlarda tüm bilgileri ile yer almaktadır.

Kedi Sahiplendirme Platformu

Bizler Patigil ailesi olarak sahiplendirmekte olduğumuz hiçbir canlıdan ücret talep etmiyoruz. Zaten olması gereken satın alma sahiplen ilkesine uygun bir şekilde hareket ediyoruz. Diğer pek çok evcil hayvan platformlarının yanında minik hayvan dostlarınızın size karşılıksız olarak ihtiyaç duyduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden hayvan dostlarımızı satmak ya da karşılığında bir şeyler talep etmek karşılıklısız olarak sizinle buluşturuyoruz.
Kedi sahiplendirme hizmetimizde de diğer tüm sahiplendirme ilanlarında olduğu gibi hiçbir ücret talep edilmemektedir. Minik dostlarımızın sıcak bir yuvada sevgi ile ömürlerini geçirdiğini bilmek bizim için zaten en büyük mutluluklardan biridir. Bu yüzden siz de platformumuzda yer alan kedi ilanlarına göz atabilir ve minik dostunuzu seçebilirsiniz.

Kedi Sahiplendirme Hareketi Neden Önemli?

Pek çok genel algıya göre evcil olarak hayat sürdürebilen canlıların yeri kesinlikle sokaklar değildir. Özellikle de annesinden ayrı düşmüş minik yavruların mutlaka bilinçli hayvanseverler tarafından bakıma ihtiyaçları vardır. Kediler, ırklarında bulunan diğer canlılara oranla domestik büyüyebilen canlılardır. Dolayısıyla zorlu sokak koşullarından kurtularak sıcak bir eve kavuşmaları amaçlanmaktadır.
Kedi sahiplendirme hareketi de bu sevimli canlıların daha iyi koşullarda ömürlerini geçirmeleri açısından önemlidir. Özellikle eve alınıp bir müddet sonra yeniden sokağa salınan kedilerin sokakta yaşama şansları oldukça düşüktür. Eve alışan bu canlılar, sokak ortamına ayak uyduramadıklarından dolayı maalesef hayatlarını kaybetme tehlikesiyle karşı karışıyadırlar. Bu yüzden terk edilen canlıların mutlaka yeniden sahiplendirilmeleri gerekmektedir.

Kedi Sahiplendirme İlanları

Siz de sevimli kedi dostlarımıza güzel bir yuva açmak istiyorsanız o zaman Patigil bünyesinde yer alan kedi ilanlarına bakabilirsiniz. İlanlarda yaşadığınız kenti işaretleyerek size en yakın olan hayvan dostunuzu bulabilirsiniz. Üstelik tüm bunların yanı sıra ilanlarda yaş aralığını da belirterek kendinize uygun kriterlerde arama yapma şansına da sahipsiniz.
Sahiplenme ilanlarında cinsiyet tercihi de yer almaktadır. Dişi ya da erkek kedilerin ilanlarını detaylı incelemek için de bu alanı doldurmayı tercih edebilirsiniz. Üstelik bunların dışında tür tercihinde de bulunma şansına sahip olacaksınız. Pek çok petshop ve sahiplendirme platformunda uçuk rakamlara satılan cins kedi dostlarımızı ücretsiz olarak sahiplenebilirsiniz.

Türkiye’nin Dört Bir Noktasına Kedi Sahiplendirme

Türkiye’nin neresinde bulunuyor olursanız olun platformumuzda size uygun elbet birkaç ilan bulunacaktır. Hatta ikamet ettiğiniz yer büyükşehirler arasında ise daha fazla ilan görme şansına da sahip olacaksınız. İzmir ücretsiz kedi sahiplendirme gibi seçenekler de yine platformumuzda kolayca ulaşabileceğiniz bir düzende bulunmaktadır.
Ücretsiz cins kedi sahiplendirme Ankara ya da İstanbul gibi seçeneklerden de faydalanabilirsiniz. Sahiplenmek istediğiniz minik dostunuzun size yakın bir konumda olması işinizi daha kolay kılacaktır. Biz de Patigil ailesi olarak size lokasyon seçebilme imkanını da sağlamış bulunuyoruz. Bu sayede hayat boyu yanınızda yaşayacak olan evcil kedi dostunuza daha kısa sürede kavuşabilirsiniz.
Kedi sahiplendirme hakkında daha fazla bilgi almak için de patigil.com sitesini dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Bizler hem hayvan sahipleri hem de minik dostalarımız için elimizden gelen en faydalı hizmeti sunmak adına buradayız. Bu güzel girişime katkı sağlamak adına sizleri de ailemizi ziyaret etmeye beklemekteyiz.

Kedi Sahiplendirme Kategorileri

Amerikan Keuda Sahiplendirme İlanları

Amerikan Kısa Kuyruk Sahiplendirme İlanları

Ankara Kedisi Sahiplendirme İlanları

Avustralya Tiffanie Yuva İlanları

Bengal Kedisi Sahiplendirme İlanları

Birman Kedisi Yuva İlanları

Bombay Kedisi Sahiplendirme İlanları

British Shorthair Sahiplendirme İlanları

Burmese Yuvalandırma İlanları

Burmilla Sahiplendirme İlanları

Chartreux Yuva İlanları

Chinchilla Sahiplendirme İlanları

Cornish Rex Yuva İlanları

Devon Rex İlanları

Egzotik Kısa Tüylü İlanları

Habeş Kedisi Sahiplendirme

Himalaya Kedisi Yuva

Honey Bear İlanları

İngiliz Kısa Tüylü İlanları

İran Kedisi Sahiplendirme İlanları

Japon Kısa Kuyruk İlanları

Javanese Yuva İlanları

Kahverengi Havana Sahiplendirme

Kaliforniya Spangled İlanları

Karayak Sahiplendirme

Kashmir Yuva

Korat Yuva İlanları

La Perm Yuva İlanları

Maine Coon Sahiplendirme İlanları

Manx İlanları

Mavi Rus Kedisi Yuva İlanları

Mısır Mausu Sahiplendirme İlanları

Mojave Çöl Kedisi Yuva İlanları

Munchkin Kedisi İlanları

Nebelung Kedisi İlan

Norveç Kedisi Kedisi İlanları

Ocicat Kedisi Sahiplendirme İlanları

Oryantal Uzun Tüylü Yuva İlanları

Pers Kedisi İlan

Pixie-bob Cinsi Kedi İlanları

Ragamuffin Cinsi Kedi Sahiplendirme İlanları

Ragdoll Cinsi Kedi Yuva İlanları

Savannah Cinsi Kedi Yuva

Scottish Fold Yuva İlanları

Scottish Straight İlanları

Selkirk Rex Yuva İlanları

Sfenks Cinsi Kedi Sahiplendirme

Siyam Yuva İlanları

Sokak Kedisi İlanları

Somali Kedisi Yuva İlanı

Tekir Kedisi Sahiplendirme İlanları

Van Kedisi Yuva İlanları

Bu kategorimizde sizler için kedi sahiplendirme ilanları sıraladık. Siz de bir patiye el uzatarak yukarıdaki kategorilerden birisine tıklayıp sahiplendiren kişi ile iletişim kurabilirsiniz.

Toplam 12 İlan Listelenmektedir.
img

3,5 AY ANNE SÜTÜ İLE EVDE BÜYÜYEN KARDEŞLERE YUVA ARIYORUZ

Merhaba,Sokağımızda baktığımız hamile kediyi doğum için eve aldık. 4 tane bebekleri oldu birini sahiplendirdik. Anne ...

img

ACİL GEÇİCİ KALICI YUVA

Aşırı derecede sevecen uysal sesi bile çıkmayan bir sarman. Tek istediğimiz sıcak bi yuvası olsun. Geçici yada kalıcı yuva arıyorum. ...

img

MİLA VE LUNA YA ÖMÜRLÜK YUVA

Birbirinden sevimli iki tekir yavrumuza sıcak bir yuva arıyoruz. Kuru mama ile beslendiler. Çok sağlıklılar. Bahçede doğup büyüdüler. ...

img

Yavrulara acil yuva aranıyor

Engelli bebeğe öncelikİstanbul/Bakırköy 1 buçuk 2 aylık bebek. Bütün tedavilerini yaptırdık ama maalesef son aşamada ...

img

Şeker Sıcak Yuvasını Arıyor!

Merhaba prenses kızıma sıcak yuva arıyoruz.❣️Şeker, besleme yaptığım sokağımızda büyüyen poduduk tüylü kendini sevdirmeyi ...

img

İstanbul Yuva Arıyor! Geçici Yuvada Son Günleri

Geçici evin 2 tane kendi kedisi var. Bir tane doğum yapacak anne geldi. Bu prensese 1,5 aydır yuva ...

img
img

Zeytin'e yuva arıyoruz

pSağlık sorunları nedeniyle sahiplendirmek zorunda kaldık yeni evinde güvende olması bizim için çok önemli oyundan sıkılmayan bir yaramaz ...

img

2 aylık erkek tekir kedi

Lütfen yardım edin arka bahçemizde baktığım 3 kedi daha var soğuk kış günlerinde dışarıda kalmasın 5 kardeşinden sadece bu minik ...

img

Kategoriler

Alt Kategoriler

İlan Arama

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen bize bildirin. Yasalar gereği web sitemiz hiç bir suretle evcil hayvan satışı yapmamaktadır.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.