Satılık Köpek Sahiplendirme İlanları - Patigil

Köpek

Ücretsiz köpek sahiplendirme ilanları görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz ...

Yüzlerce köpek sahiplendirme ilanları arasından patili dostunuz olacak köpeği sahiplenebilirsiniz. Köpekler, sadık, mükemmel birer neşe kaynağıdır. Web sitemizden ücretsiz cins köpek sahiplendirme ilanlarına da gözatabilirsiniz. Patigil.com'da yalnızca ücretsiz köpek sahiplendirme ilanları bulunur.

Söz konusu köpek sahiplenme ise Patigil ailesi olarak siz hayvan dostlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Patigil.com olarak ücretsiz köpek sahiplendirme hizmeti ile tüm kalplere dokunmak için buradayız. Bu dünyayı diğer canlılar ile birlikte paylaştığımızı unutmadan sokaklarda yaşayamayan canlara yuva açmaya çalışıyoruz. 

Siz de tamamen ücretsiz bir şekilde köpek sahiplenmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlara göz atarak size en yakın gelen hayvan dostunuzu sahiplenmek adına ilk adımı atabilirsiniz. Sahiplenmeyi bekleyen köpekler için siz de elinizden geleni yapabilir ve onlara sıcak bir yuva sunabilirsiniz.

Ücretsiz Köpek Sahiplendirme Hizmeti

Sokakta yaşamak zorunda kalan pek çok evcil ya da terk edilmiş hayvan dostumuz bulunuyor. Bunların da başında bir hevesle alınıp daha sonra sokağa atılan köpekler geliyor. Öyle ki köpeklerin çeşitli petshop mağazalarında satışa çıkartıldığına da denk geliyoruz. Biz de tüm bu durumlardan yola çıkarak Patigil ailesini kurup sizi sevimli köpek dostlarınız ile ücretsiz olarak buluşturmak istedik.

Köpek sahiplenme ilanlarına göz atarak istediğiniz yaş aralığındaki köpek cinslerinden birine evinizi açabilirsiniz. Terk edilen ya da annesinden ayrı düşen cana yakın dostunuz ile bizim sayemizde tanışabilirsiniz. İnsanların en iyi dostlarından olan köpekler, size bir ömür boyu sadık kalıp arkadaşlık edeceklerdir. 

Patigil ücretsiz köpek sahiplendirme hizmeti ile tüm hayvan dostlarına hizmet sunmaktadır. Üstelik size en yakın konumda bulunan ilanları tercih ederek minik ve sevimli dostunuza daha kolay bir şekilde de kavuşabilirsiniz.

Köpek Sahiplenme Neden Önemli?

Evcil hayvan grubunda yer alan köpekler, asırlardır insanlara eşlik etmiş en sevimli yardımcılardır. Köpek ırkı zamanla evrime ayak uydurarak insanların en değerli hayvan dostları arasında ilk sırayı almayı başarmıştır. Bizler de bu canlı dostlarımıza elimizden geldiğince destek olup hayatlarını kurtarmayı deneyebiliriz.

Satın alma sahiplen prensibi ile yola çıkan Patigil ailesi olarak da sahiplenmeyi bekleyen köpeklere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Oldukça duygusal ve hassas bir canlı olan köpekler, sıcak bir yuva sayesinde ömür bmutlu yaşam sürebilirler. Siz de bu masum yaratıklara sahip çıkarak hayatlarının geri kalan kısmını daha rahat geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Sahiplenmiş olduğunuz köpek dostunuz, size de güzel deneyimler yaşatacaktır. Üstelik bir evcil hayvanınızın olması sizi her daim ruhsal açıdan da güzel hissettirecektir. İşte tüm bu sebeplerden dolayı siz de ücretsiz bir şekilde sevimli bir köpeğe evinizi açabilirsiniz. 

Satın Almak Yerine Sahip Çıkın

Köpek sahiplenme için yola çıktıysanız bu yolda uçuk fiyatlar ile satılan masum canlıları tercih etmemelisiniz. Böylelikle köpek dostlarınızın ticari kaygılar ile satışa sunulmasına da bir nebze de olsa engel olmuş olursunuz. Dünyada ve ülkemizde sırf değerli görüldükleri için çiftleştirilen ve çoğu zaman ölüme terk edilen köpek ırkları bulunuyor. Siz de satın alma sahiplen ilkesi doğrultusunda hareket ederek bu duruma alet olmayabilirsiniz.

Dünyada her sene binlerce köpek yavrusu açlıktan ya da sokaklara adepte olamadıklarından dolayı ölümle yüzleşmek zorunda kalıyor. Kimi zamanda tek bir heves ile alınan yavru köpekler büyüdüklerinde sokağa terk edilebiliyor. Tüm bu durumlara alet olmamak için her zaman sahiplenme yoluna girmelisiniz.

Bizler de Patigil ailesi olarak sahiplenmeniz için size çeşitli ilanlar sunmaktayız. Tamamen ücretsiz sahiplendirilen sevimli köpeklerden biri isterseniz hayatını bundan sonra sizinle geçirebilir. 

Köpek Sahiplenme İlanları

Köpek sahiplenme ilanlarımız, sizin belirtmiş olduğunuz kriterler çerçevesinde şekillenebiliyor. İlanlar arası arama yaparken yaşamakta olduğunuz ili seçerek size en yakın seçenekleri de bulabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma en yakın köpek ilanlarına ulaşarak sevimli dostunuza bir an evvel kavuşabilirsiniz. 

Bunun yanı sıra ilanlarımızda sahiplenmek istediğiniz köpeğin yaş aralığını da belirtmeniz mümkündür. Böylece yetişkin ya da yavru köpekler arasında arama yaparak size en uygun olan hayvan dostunuzu seçebilirsiniz. Köpek sahiplenme adına yaptığınız aramaları kendi talepleriniz doğrultusunda her zaman şekillendirebilirsiniz.

Köpek ilanlarında ırk da belirterek bu ırka uygun düşen aktif ilanları görmeniz de mümkün olacaktır. Sahiplenmek istediğiniz köpek ırkı için gerekli aramayı yaparak çıkan sonuçlar doğrultusunda ücretsiz sahiplenme yoluna gidebilirsiniz. Unutmayın ki Patigil ailesinde hiçbir köpek cinsi para karşılığında satışa sunulmamaktadır. Bu da bizleri diğer platformlarından ayıran en önemli özelliklerin başında gelmektedir.

Site Karımızın Bir Kısmı Hayvanlara

Köpek sahiplenme imkanlarının yanı sıra sitemizin kazancının %10’luk kısmını hayvanların bakımına harcıyoruz. Bu uğurda bizim gibi çaba gösteren pek çok veteriner kliniğine site kazancımızdan kalan bir kısmı bağışlıyoruz. Bu sayede sokak hayvanlarının da iyi koşullar içerisinde hayatlarını sürdürmesini sağlamaya çalışıyoruz.

Patigil ailesi olarak daha önce de pek çok hayvan sorumluluk projelerinde yer aldık. Yer aldığımız projelerde de yardıma muhtaç olan hayvan dostlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmeye çalıştık. Şu an için henüz %10 gibi bir oranla bağış yapsak da ilerideki süreçte bu oranı önemli ölçüde artırmayı planlıyoruz.

Bizler patigil.com adresi üzerinden siz hayvan dostlarına tamamen ücretsiz bir şekilde köpek sahiplenme hizmeti sunuyoruz. Yalnız bununla da sınırlı kalmayıp ulaşamadığımız dostlarımıza da elimizden geldiğince yardımcı etmeye gönüllü oluyoruz. Sokak hayvanlarının bakımı, tedavisi ve mama takviyesi için sitemizin gelirinden belli bir oranı bağışlamaya devam edeceğiz. Bizler ve sizin gibi iyi insanlar olduğu sürece hayvan dostlarımız da her zaman iyi koşullarda yaşayabilecekler.


Toplam 1 İlan Listelenmektedir.
img

Kategoriler

Alt Kategoriler

İlan Arama

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen bize bildirin. Yasalar gereği web sitemiz hiç bir suretle evcil hayvan satışı yapmamaktadır.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.