Satılık Kuş Türleri Sahiplendirme İlanları - Patigil

Kuş Türleri

Ücretsiz kuş sahiplendirme ilanları görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz ...

Yüzlerce kuş sahiplendirme ilanları arasından can dostunuz olacak kuşu sahiplenebilirsiniz. Kuşlar, sadık, mükemmel birer neşe kaynağıdır. Web sitemizden ücretsiz cins kuş sahiplendirme ilanlarına da gözatabilirsiniz. Patigil.com'da yalnızca ücretsiz kuş sahiplendirme ilanları bulunur.

En cana yakın hayvan dostlarımız için kuş sahiplendirme hizmetini sizlere sunuyoruz. Bizler Patigil ailesi olarak minik arkadaşlarımız kuşlar için de ücretsiz ilanları barındırıyoruz. Tamamen ücretsiz kuş sahiplendirme ilanlarına siz de göz atabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size en yakın noktada bulunan ilanları gözden geçirebilirsiniz.

Gönüllü sahiplendirme ilkelerine uygun bir şekilde pek çok cinsteki kuşa sitemizde ev sahipliği yapıyoruz. Sizler gibi hayvan dostları için kesinlikle herhangi bir ücret talep etmeden ücretsiz sahiplendirme ilanları açıyoruz. Bu sayede bize muhtaç olan minik dostlarımız da kısa sürede kendilerine sıcak bir yuva bulmuş oluyor.

Ücretsiz Kuş Sahiplendirme İlanları

Hiçbir şekilde ücret talep edilmeden oluşturulan bu hizmette hayvan dostlarımızın kısa sürede yuva bulmasını hedefliyoruz. Patigil.com adresinde yer alan kuş sahiplendirme ilanları da tamamen ücretsiz sahiplendirme imkanına hizmet sunmaktadır. Hangi cinsten olursa olsun minik dostlarımızı sahiplendirirken sizlerden hiçbir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Ücretsiz kuş sahiplendirme ilanlarına göz atarak sizin kriterlerinize en uygun cinsi tercih edebilirsiniz. Petshoplara uçuk ücretler ödemek zorunda kalmadan hayvan dostlarımıza siz de kucak açabilirsiniz. Ömür boyu sizinle yaşamaktan keyif alacak olan bu minik ve sevimli canlıları siz de çok seveceksiniz.

Kuş Sahiplendirme Neden Önemli?

Sizin de bildiğiniz üzere dünya üzerinde insan ırkının yanı sıra binlerce ve hatta milyonlarca canlı formu yaşıyor. Bu canlılardan bir kısmı evcil ortamlarda yaşayabilen ve insanlar ile sıkı dost olabilen canlılardan meydana geliyor. Bizler de hayvan dostu sevecen insanlar olarak evcil yaşam sürdürmek zorunda olan bu sevimli canlılara evimizi açabiliriz.

Kuş sahiplendirme de yaşadığımız gezegeni paylaşmak durumunda olduğumuz kuşlar için oldukça faydalı bir hizmettir. Ne yazık ki hem dünyada hem de ülkemizde bulunan pek çok kuş cinsi satış amacı ile kontrolsüz bir şekilde çiftleştirilmektedir. Bu durum, bazı özel cins kuşlar arasında daha da yaygın bir şekilde gözlemlenmektedir. Siz de bu kontrolsüz ve acımasız duruma dur demek için sahiplenme yoluna girebilirsiniz.

Satın alma sahiplen ilkesinden yola çıkarak herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmadan istediğiniz cinsteki kuşa evinizi açabilirsiniz. Unutmayınız ki bu dünyada yalnız değiliz. Bizimle birlikte yaşamaya çalışan ve doğanın da dengesini sağlayan pek çok canlı türü bulunuyor. Bu türlerin zamanla yok olması halinde insan ırkının da sonunun bir gün elbet geleceğini bilmemiz gerekiyor.

Satın Almadan Kuş Sahiplendirme

Patigil ailesinde yer alan ilanların tamamı için satın alma sahiplen ilkesi esas alınmaktadır. Bu ilkeye göre evcil hayvanların satışının yapılması ve ücret beklentisi içerisinde yuvalandırılması mümkün değildir. Pek çok hayvan satışı yapan mağaza ve dükkanlara oranla Patigil ailesi, ücretsiz sahiplendirme konusunda öncü olmayı hedefliyor. 

Satın almanın izin verilmediği durumlarda hem hayvan sahiplenmek isteyen iyi kalpli kişiler hem de sahiplenmeyi bekleyen canlılar mutlu olmuş oluyor. Kuş sahiplendirme için de bu bahsettiğimiz detaylar geçerli durumdadır. Sahiplenmek istediğiniz evcil kuş türü ne olursa olsun ücretsiz bir şekilde sizin yuvanıza gelecektir. 

İnsanlar ve hayvanların bir arada yaşayabilmelerini sıklaştırmak adına sahiplendirme seçeneklerinin fazlalaşması da önemlidir. Buna göre evcil kuş sahiplenmek isteyen herkes Patigil ailesinde yer alan ilanlara göz atabilir. İlanlarda yer alan size en uygun olan sevimli türlerden birini ya da daha fazlasını tercih edebilirsiniz.

Kuş Sahiplendirme İlanları

Kuşlar, çok fazla türe sahip olan hem evcil hem de egzotik hayvan kategorisinde yer alan canlılardır. Dünyada kayda geçmiş ya da keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca kuş türü olduğu bilinmektedir. Bu canlıların bir kısmı evcil ortamda yetiştirilmeye müsait bir yapıya sahiptir. Bu da evcil türlerin insanlar ile bir arada yaşayabilmeleri için ön ayak olmuş bir durumdur.

Tarihin pek çok döneminde çeşitli evcil kuş çeşitleri biz insanların yakın dostları olmayı başardırlar. Bizim de bünyemizde yer alan kuş sahiplendirme ilanları evcil türleri içine alan ücretsiz ilanlardır. Bu ilanlarda papağan sahibinden ya da muhabbet kuşu gibi sevilen ve size yoldaş olabilen canlıları bulabilirsiniz.

Kuş sahiplenmek için ilanlarda çeşitli kriterleri girerek de arama yapanilirsiniz. Örneğin Türkiye’de bulunduğunuz ili seçerek size en yakın olan ilanlara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sahiplenmek istediğiniz kuşun cinsini de ilan aramalarında sınıflayarak bulabilirsiniz. Hangi yaş aralığında bir kuş ilanı arıyorsanız da yine akıllı arama sayesinde karşınıza çıkıyor. Bunun yanında sahiplenmek istediğiniz kuş için cinsiyet tercihinde de bulunabiliyorsunuz.

Site Kazancımızı Hayvanlar İle Paylaşıyoruz

Kuş sahiplendirme gibi ücretsiz hizmetlerimizin yanında sitemizden elde ettiğimiz gelirin %10’unu koşulsuz bir şekilde bağışlıyoruz. Site karımızı çeşitli veteriner kliniklerine bağış yaparak değerlendiriyoruz. Bu sayede bizim ulaşamadığımız canlılara başkalarının ulaşmasını da sağlamış oluyoruz.

Patigil ailesi olarak daha önce de çok çeşitli sorumluluk projelerinde ve etkinliklerinde görev aldık. Ücretsiz evcil hayvan sahiplendirme hizmetine de hayvan dostlarımıza değer verdiğimiz için girdik. 

Şimdilik henüz %10 oranında da olmuş olsa ileride bu miktarın daha da artacağını biliyoruz ve bunun da sözünü veriyoruz. Hayvan dostlarımız daha iyi koşullarda yaşayabilsinler diye patigil.com adresinden hizmet sağlamaya devam edeceğiz. Bu yolda hiç durmadan ve sekteye uğramadan böylesine kutsal bir amaca hizmet ediyor olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplam 0 İlan Listelenmektedir.

Üzgünüz henüz ilan bulunmuyor.

Kategoriler

Alt Kategoriler

İlan Arama

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen bize bildirin. Yasalar gereği web sitemiz hiç bir suretle evcil hayvan satışı yapmamaktadır.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.