Satılık Sokak Kedisi Sahiplendirme İlanları - Patigil

Sokak Kedisi

Tüm Sokak Kedisi ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Sokak Kedisi için ücretsiz kedi sahiplendirme ilanlarının tamamını Patigil.com adresinden bulabilirsiniz. Sokak kedileri, kimi durumlarda terk edilen ve annesiz kalan sevimli yaratıklardır. Bu kedilerin bir çoğunun bakıma ve sıcak bir yuvaya ihtiyaçları vardır. Sokak kedileri, günde 16 saat uyuyabilir ve uyandıklarında bir hayli oyuncu olabilirler.

Bakımı en kolay kediler olan sokak kedileri, çok fazla ilgi talep etmezler. Pek çok ırkın çiftleşmesi ile oluabilen bu türün net belirgin bir fiziksel özelliği de bulunmamaktadır. Siz de sevimli bir sokak kedisi için sıcak bir yuva olabilirsiniz. Ayrıca buradan kedi sahiplendirme ilanları sayfamıza da ulaşabilirsiniz.

Toplam 0 İlan Listelenmektedir.
img

ACİL GEÇİCİ KALICI YUVA

Aşırı derecede sevecen uysal sesi bile çıkmayan bir sarman. Tek istediğimiz sıcak bi yuvası olsun. Geçici yada kalıcı yuva arıyorum. ...

img

2 aylık erkek tekir kedi

Lütfen yardım edin arka bahçemizde baktığım 3 kedi daha var soğuk kış günlerinde dışarıda kalmasın 5 kardeşinden sadece bu minik ...

Kategoriler

Alt Kategoriler

İlan Arama

ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Kargo/taşıma ücreti dahil herhangi bir sebeple ücret isteyen kişilere güvenmeyin ve lütfen bize bildirin. Yasalar gereği web sitemiz hiç bir suretle evcil hayvan satışı yapmamaktadır.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.