Kurumsal Üyelik

Kurumsal Üyelik

Kurumsal Üyelik

Patigil.com, hayvan dünyasına dair pek çok hizmeti ile de ön plana çıkmayı başarmış bir oluşumdur. Bu hizmetlerin başında hayvan ürünleri satan çeşitli mağazalara verilen kurumsal üyellikler de bulunmaktadır. Aynı zamanda sitemizde yer alan veteriner klinikleri için de çeşitli kurumsal üyelik imkanları sağlanmaktadır.
Patigil ailesi olarak sevimli dostlarımızın daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bunu yaparken tıpkı bizler gibi hayvan dostlarımıza değer veren kurumsal markaları da unutmuyoruz. Markanızı dilerseniz Patigil bünyesine ekleyerek görünür olabilirsiniz.

Veteriner Klinikleri İçin Kurumsal Üyelik Hizmeti

Patigil.com adresinde veteriner klinikleri için özel olarak oluşturulan çeşitli kurumsal üyelik fırsatları bulunuyor. Kurumsal üyelik bünyesinde platformumuzda yer alan 4 ayrı paket sunuluyor. Veteriner klinikleri için özel olarak yapılan bu hizmette 4 paketten 1 tanesi ücretsiz olarak edinilebiliyor.

Kurumsal üyelik bünyesinde yer alan 3 ayrı paket için de 10 TL, 25 TL ve 50 TL olarak içeriğe göre ücretlendirme yapılıyor. Ücretli paketlerden faydalandığınızda sitemizde edineceğiniz hakların ve imkanların sayısında da artış görülüyor. Buna göre özellikle de 25 TL ve 50 TL olarak belirlenen paketlerde veteriner klinikleri için faydalı fırsatlar yer alıyor.
Patigil.com bünyesinde yer alan 25 ve 50 TL’lik kurumsal üyelik paketlerinde veteriner klinikleri için online randevu imkanı sağlanıyor. Aynı zamanda yine klinikler için ürün ekleyebilme özelliği de sistemde mevcut kılınıyor. Patigil kurumsal üyelik imkanlarından siz de bütçeniz ve ihtiyacınız doğrultusunda faydalanabilirsiniz.

Petshop Dükkanları İçin Kurumsal Üyelik Hizmeti

Patigil.com bünyesinde yer alan petshop dükkanları için de benzer üyelik yöntemleri bulunuyor. Buna göre alınan paketlerde ürün ekleme vitrini açılarak ilgili mağazanın ürünleri satışa sunuluyor. Tıpkı veteriner klinikleri için getirilen düzenleme gibi her bir pakette farklı fırsatlar bulunuyor.

Petshoplar için ürün ekleme vitrinleri alacağınız paketin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Buna göre ilk pakette 10 adet ürün ekleyebilirken ödediğiniz fiyat arttıkça 10 daha fazla ürün ekleme imkanınız bulunuyor. Bu sayede hayvan ürünleri satan dükkanların da Patigil bünyesinde yer almalarına olanak sağlanmış oluyor. 
Kurumsal üye olmak isteyen işletme sahipleri üye olurken "Kurumsal Üyelik" seçeneğini seçmesi gerekmektedir.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.