Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Patigil ailesi olarak bizler, evcil hayvan dostlarımızı ücretsiz sahiplendirme yoluyla sıcak yuvalara kavuşturuyoruz. Ücretsiz kedi sahiplendirme gibi kar amacı gütmeyen bir hizmet ile canlı dostlarımıza değer verdiğimizi gösteriyoruz. Terk edilmiş ya da annesinden ayrı düşmüş pek çok evcil hayvanı yaşam koşulları iyi olan yerlere yönlendiriyoruz.

Patigil.com adresinde yer alan ücretsiz ilanlar sayesinde bu gezegeni paylaştığımız canlı dostlarımıza değer verdiğimizi gösteriyoruz. Bizler, bu yolda yardıma muhtaç olan minik ve sevimli dostlarımız için her daim hizmet vermeye devam edeceğiz.

Patigil.com ile Kalplerinize Patiler Dokunsun

Patigil ailesi, Türkiye sınırlarında yer alan ve pek çoğu sokağa terk edilmiş olan evcil hayvanların imdadına koşuyor. Daha önce de pek çok hayvan sorumluluk projesinde yer alan Patigil, bu işi bir ileriye taşıyarak ücretsiz sahiplendirme hizmeti sağlıyor. 

Patigil.com adresinde yer alan ve tamamı ücretsiz olan ilanlar sayesinde pek çok hayvanın ömrü uzatılmış oluyor. Sokaklara terk edilen ya da annelerinden ayrı düşen bu sevimli canlılar kendilerine bizim ve sizlerin sayesinde sıcak yuvalar bulabiliyor.

Patigil.com, ücretsiz köpek sahiplendirme gibi hizmetlerinin yanı sıra site gelirinin %10’luk kısmını hayvanlara harcayan bir oluşumdur. Platformun yöneticileri, hayvan hakları konusunda hassas, merhametli ve bu yolda sorumluluk almayı seven kişilerdir. Dolayısıyla böyle bir oluşum içerisinde elde edilen gelirin bir kısmının da sevimli dostlarımızın bakımına harcanması bizim için mutluluk kaynağı olmaktadır. 

Sorumluluk Bilinciyle Ücretsiz Sahiplendirme

Bizler Patigil ailesi olarak bu platform üzerinden ulaşabildiğimiz kadar cana ulaşıp onlara ömür boyu güzel bir hayat sağlamak istiyoruz. Daha önce de hayvanlar ile ilgili yaptığımız projelerde onların yaşamlarını en iyi şekilde geçirmelerini sağlamaya çalıştık. Şimdi de gerek gelirimizin bir kısmını veteriner kliniklerine bağışlayarak gerekse de ücretsiz sahiplendirme ile hizmetler sunacağız.

Satın alma sahiplen ilkesini misyon edinmiş olan bizler, her zaman sevimli canlı dostlarımızın yanında olacağız. Bu yolda sizlerin de desteği sayesinde hiçbir sevimli evcil dostumuz sahipsiz ve zor durumda kalmayacak. Yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalarla sizlere bunun garantisini içten bir şekilde veriyoruz.

E-Posta Bülteni

Abone olarak güncel bilgileri kaçırmadan hemen email adresinize alabilirsiniz.